• 17.10.2019
  • י״ח בתשרי תש״פ
  • שבת פרשת מטות
  • English

צ’יקיטה גוטפריד

מדי שבוע, מתפרסם בעלון השבועי שלנו מדור ובו ראיון קצר עם חבר קהילה, אנו מביאים כאן מבחר ראיונות מהשנתיים האחרונות. גלו לנו גם אתם את הפנים שמאחורי הסידור!

פני שבת - חברי קהילה מדברים

צ’יקיטה גוטפריד

צ'יקיטה גוטפריד

צ’יקיטה גוטפריד

שותפים לחיים המשפחתיים: מנואל בעלי (עד 120) רוקח במקצועו. יש לנו ארבעה ילדים, 2 בנים ו2 בנות: אדריאן, רב בקהילה קונסרבטיבית בסאן פאולו, ברזיל, כבר יותר מ17 שנה. נשוי למריאנה, עם 3 ילדים. את אסטבן כולם מכירים, נשוי לרותי עם 2 ילדים.גבריאלה המתגוררת בצפון עם 3 בנות, ומגלי המתגוררת במושב בעמק חפר עם 2 ילדים.

 עיסוק בימי החול: כל החיים עבדתי. בדיוק לפני שנה הפסקתי, ופתאום יש לי זמן בשבילי, אבל מיד גיליתי שאני יותר עסוקה מקודם!!! יש לי הרבה עיסוקים: פיסול בבצק סוכר , מתעמלת, פילאטיס, התעמלות במים, חברה בקבוצה של ויצו כבר 20 שנה, מתנדבת לאחרונה במעון רעות, ובעיקר כמה שאני יכולה עם הנכדים המקסימים והגאונים שלי!!!

 למה בית תפילה ישראלי? בגלל האתגר! בגלל שב-20 שנה בארץ לא הצלחנו למצוא (וניסינו) מקום שנרגיש בו טוב, דומה למה שהיינו רגילים בבית-אל בבואנוס איירס, והנה זה קורה- בית תפילה ישראלי!!! מקום שמזמין אותנו להשאיר כל מה שעברנו במשך השבוע בחוץ, ומכניס אותך למצב רוח אחר, לאווירה אחרת. מקום אינטימי יותר, רגיש יותר, אמיתי יותר.

 ניגון או תפילה אהובים: “אילו פינו”… גם בגלל המילים וגם בגלל המוזיקה המדהימה, שלוקחת אותנו למקומות…. שם רחוק!!

 פינוק של שבת: לראות את הילדים ואת הנכדים, כולנו יחד סביב השולחן ביום שישי בערב! ובשבת, לצאת לאכול צהריים עם חברים.

 מסר לקהילה: להמשיך! להמשיך! ולהמשיך! זה הכיוון! המשאלה שלי היא לראות את הקהילה גדלה פי שלוש!!

אסף ארמוזה

אסף ארמוזה

יונתן ניב

יונתן ניב

  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2019
  • בניית אתר: felix007.co.il