• 15.10.2018
  • ו׳ במרחשון תשע״ט
  • פרשת ניצבים
  • English

מגבירים את האור – עשייה חברתית בבית תפילה ישראלי

“לא יהיה ניצחון של האור על החושך כל עוד לא נעמוד על האמת הפשוטה, שבמקום להילחם בחושך, עלינו להגביר את האור” (א.ד גורדון)
אנו שמחים לשתף אתכם בכמה מהפרוייקטים והמחויבויות החברתיות האחרונות שלקחנו על עצמנו כקהילה וכארגון, ומזמינים אתכם להגביר את האור יחד איתנו

בית תפילה ישראלי
  • קהילה
  • מגבירים את האור – עשייה חברתית בבית תפילה ישראלי
People's mandala - 12 hands

“לא יהיה ניצחון של האור על החושך כל עוד לא נעמוד על האמת הפשוטה, שבמקום להילחם בחושך, עלינו להגביר את האור” (א.ד גורדון)

אנו שמחים לשתף אתכם בכמה מהפרוייקטים והמחויבויות החברתיות האחרונות שלקחנו על עצמנו כקהילה וכארגון, ומזמינים אתכם להגביר את האור יחד איתנו.

מעורבות חברתית בדרום תל אביב, יחד עם עמותת אליפלט: השבוע נפגשנו עם עמותת “אליפלט”– אזרחים למען ילדי פליטים והחלטנו על פרוייקט מעורבות ארוך טווח, המזמין את חברי בית תפילה ישראלי להתנדב כקבוצה וכיחידים בעזרה לילדי פליטים בדרום תל אביב. כקהילה נקיים מספר פרוייקטים משותפים (כמו למשל יריד פורים בשכונת שפירא) , ואנחנו מקווים שתיווצר גם קבוצה של יחידים שתתנדב בזמנה הפנוי במועדניות וגני העמותה. רכזת הפרוייקט בבית תפילה: נילי וידן.

חברים המעוניינים להתנדב, לתרום רעיונות ולהיות חלק מהפרויקט מוזמנים להיות בקשר עם נילי במייל niliv5@gmail.com  או 054-445-0474.

הצטרפות ל”תג מאיר” – בית תפילה ישראלי הצטרף באופן רשמי לפורום “תג מאיר” – הפורום נוסד במטרה להשמיע קול של סובלנות, כבוד הדדי ומאור פנים כלפי שכנים, זרים וגרים בתוכנו. אנחנו מחפשים חבר או חברת קהילה אשר ייצגו את בית תפילה ישראלי בפורום ויקדמו פרוייקטים משותפים בקהילה. המעוניינים מוזמנים ליצור קשר עם דפנה daphna@btfila.org או 077-3003655

ועדת “מעגלי חיים” – מטרת הועדה להעניק תשומת לב קהילתית ואישית לאירועים במעגלי החייםשל חברי בית תפילה ישראלי, בעתות של אבל ובעתות שמחה: בשעת מחלה, בשעת אבל במשפחה, בשעת צורך ומצוקה ולהבדיל – בעת לידה במשפחה. חברי הקהילה ארז מניקס וג’קי פלד התנדבו להיות אנשי הקשר של הועדה ומזמינים חברי קהילה לפנות, ליידע ולקבל תמיכה.

ארז מניקס erez.menix@gmail.com 052-6517852,  ג’קי פלג: jacqui.peleg@gmail.com

חברות נוספות בוועדה: ענת ליברמן וריקי קניאל.

 איסוף מסגרות משקפיים – ביזמת חברת הקהילה ג’ודי רותם, הצבנו תיבה לאיסוף מסגרות משקפיים ישנות. מסגרות המשקפיים נמסרות לאופטיקאי אשר מרכיב להן עדשות חדשות ומתאים אותם לנזקקים.

סדנת קומיקס ואיור לחנוכה והדלקת נר שני עם בית ליוויק ובית תפילה ישראלי

סדנת קומיקס ואיור לחנוכה והדלקת נר שני עם בית ליוויק ובית תפילה ישראלי

חוגגים חנוכה בבית תפילה ישראלי

  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2012
  • בניית אתר: felix007.co.il