• 8.12.2019
  • י׳ בכסלו תש״פ
  • שבת פרשת מטות
  • English

הסוכה הגדולה בנמל – 2019 – סיכומים ותודות

ושמחת בחגיך והיית אך שמח… אם אפשר היה לסכם את הסוכה בפסוק אחד, זהו הפסוק. עשרות אלפי משתתפים, 70 אירועים, כ-200 מופיעים, עשרות שיתופי פעולה, 9 ימים ו-102 שעות של חגיגה אינטנסיבית של יהדות ישראלית הגיעו לסיומן לפני שבוע. זו זכות גדולה עבורנו לקיים את מכלול הפעילות הזו בפעם השביעית...
  • הסוכה הגדולה בנמל – 2019 – סיכומים ותודות

ושמחת בחגיך והיית אך שמח…

אם אפשר היה לסכם את הסוכה בפסוק אחד, זהו הפסוק. עשרות אלפי משתתפים, 70 אירועים, כ-200 מופיעים, עשרות שיתופי פעולה, 9 ימים ו-102 שעות של חגיגה אינטנסיבית של יהדות ישראלית הגיעו לסיומן לפני שבוע. זו זכות גדולה עבורנו לקיים את מכלול הפעילות הזו בפעם השביעית ברציפות. מה שהתחיל כפתרון “פרקטי” להמשיך את עונת הקיץ בנמל תל אביב, הפך כבר למסורת רבת שנים של יהדות ישראלית במרחב הציבורי -יהדות של שמחה, הכלה, נתינות ומשמעות.

אנו רוצים להודות לצוות המסור: ובראשם לסמנכ”לית תוכן וקהילה שרון אבולעפיה, למנהל התפעול דוד אליהו, לצוות המשרד, קטיה אריאלי, פוהד, עידו, למקבלות הפנים מאיה, מאיה, שחף ורומי, לחברת ההפקה שאפ הפקות ולטל שפירא ורז, לשי המע”ר, לאנשי הסאונד אוריה וגלבוע, לחברי וחברות הקהילה שהתנדבו בקבלת הפנים ובראשם אניטה נודלמן, צ’יקיטה גוטפריד, ריקי קניאל, מיה ברתל, טלי בן סירא, ג’ודי רותם, ורבים אחרים. 

תודה ענקית למנהלת המוזיקלית שלנו, והרוח המוזיקלית של בית תפילה ישראלי – עתליה לביא במופלאה, יחד עם כל צוות המוזיקאים שלנו: אייל מטרי, דור בירן, שרון פטרובר, יאן אילון, מתיאס שולמן, יונתן קליין,  מיכל, אורי וגל קליין

תודה מיוחדת לאומן שמקים לנו את הסוכה שנה אחרי שנה והשנה התעלה על עצמו ובנה לנו את הסוכה הכי יפה אי פעם, אלעד גבע!

תודה מיוחדת על שיתוף הפעולה האיתן עם חברת אתרים ונמל תל אביב, וכל האנשים המעולים שעומדים מאחורי המקום היפה ביותר בעיר – פאפי לנדאו, איה, אורן, ברק, גל, והמנכ”ל דן מנשה.

תודה לכל האומנים, הדוברים, השחקנים, הזמרים, המוזיקאים, ואנשי הציבור שהתארחו בסוכה. תודה מיוחדת לארגונים המשתפים אתנו פעולה: עיריית תל אביב, מיתרים, מכון ז’בוטינסקי, 929, בינ”ה, בית ליויק, הליקון שירה, ועוד.

והתודה האחרונה לאנשים מאחורי הקרנות שמאפשרות לקסם הזה לקרום עור וגידים מדי שנה – לקרן פוזן על כל אנשיה, לקרן דניאל, לפדרציה היהודית של שיקגו, לקרן סטולמן ולחברת אתרים! 

להתראות בסוכות תשפ”א (וכמובן בכל יום שישי בקבלות שבת, בימי שני ולימוד, ובכל החגים…)

הרב אסטבן גוטפריד

הרב ד”ר רני יגר

יו”ר רונן קלר

וכל הועד המנהל של בית תפילה ישראלי

הסוכה הגדולה בנמל ת”א – תש”ף

אולהים והמפץ הגדול – ערב השקה עם פרופ’ דניאל חנן מט

  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2019
  • בניית אתר: felix007.co.il