• 8.12.2019
  • י׳ בכסלו תש״פ
  • שבת פרשת מטות
  • English

הסוכה הגדולה בנמל ת”א תשע”ט – 2018

“יבואו השכנים, כולם בהמונים – ולכולם יהיה מקום” הסוכה הגדולה בעולם בנמל תל אביב

בית תפילה ישראלי ונמל ת”א מזמינים את הציבור הרחב לסוכת ענק המתפרשת על פני 800 מ”ר!
הסוכה ץפעל במהלך כל ימי החג ושמחת תורה ותציע מגוון פעילויות ותכנים לכל המשפחה בסימן “לכולם יהיה מקום” – חגיגה של מגוון וסובלנות בחברה הישראלית!

  • חגים
  • הסוכה הגדולה בנמל ת”א תשע”ט – 2018

בית תפילה ישראלי בשיתוף נמל תל אביב מחפשים לתת משמעות לחגי ישראל באופן שהינו רלוונטי ומשמעותי לרוב הישראלים.  הסוכה הגדולה בנמל תל אביב  הינה דרך יפהפייה לחוות חווית חג מעצימה.

אנו שמחים להזמין את הקהל הרחב כמצוות הקהל בסוכות – להקהיל את העם בסוכה פעם בשנה.  זו ההזדמנות לקחת חלק פעיל בסוכה שיש בה מסר של אחווה ושלום, במקום היפה ביותר בתל אביב, בנמל מול הים – וכך להשתתף ביצירה של יהדות ישראלית פתוחה ומחברת.

חג הסוכות הוא מהיפים בחגי ישראל, בו אנו חוגגים את הקשר שלנו לטבע, מעלים על נס את השמחה ויחד עם זה מודעים לכך שהכל ארעי, בר חלוף ושברירי.
הסוכה מסמלת לנו במשך שבוע ימים, שלא המרוץ אל החומר הוא העיקר, שאנו לא נמדדים על פי חוזק קירות ביתינו כי אם לפי חוזק קירות הלב.

ולכולם יהיה מקום – זו לא רק שורה של שיר וזו לא סיסמא, אלא המציאות שאנו בונים כל שנה מחדש. בסוכת הענק שלנו המתפרשת על פני 800 מ”ר ונישאת לגובה של 5 מטר וממוקמת במקום הכי יפה בתל אביב – נמל תל אביב יש מקום  – ופעילות מוזיקלית, תרבותית, פנאי, וטקסית לכולם –

ילדים ומבוגרים, חילונים ודתיים, תל אביבים ואורחים, ישראלים ותיירים, נשים וגברים, יחידים ומשפחות, עולים וותיקים…  הסוכה היא מרחב למפגש, שיתוף ויצירה יהודית – ישראלית מכילה ותוססת, היא פתוחה לקהל הרחב, הכניסה חופשית – ויש מקום לכולם!

הסוכה הגדולה בנמל הינה דגם של קיום משותף בחברה הישראלית, ומציג את החברה הישראלית כפי שהיינו רוצים לראות אותה. במסגרתה יתקיימו אירועים החושפים את פניה היפות של החברה, יוזמות חברתיות חדשניות ויהדות ישראלית עכשווית, מכילה וסובלנית ומגוונת.

הסוכה , אשר ממוקמת בדק הצפוני של נמל תל אביב (ארגז החול) תפעל בין התאריכים 23.9.2018 – 1.10.2018 … כל הפרטים בקרוב… בואו בשמחה!

להורדת התכנייה

suka-2018-program-v-5--ONE-PAGE-web2

 

תפילות יום כיפור תשע”ט – בבית ציוני אמריקהי

“עם לבבי אשיחה ויחפש רוחי”

  • כל הזכויות שמורות לבית תפילה ישראלי 2019
  • בניית אתר: felix007.co.il